У Швеції відкрили музей найневдаліших продуктів

13 червня 2017, 09:34
У шведському місті Хельсінгборг відкрився незвичайний Музей невдач, в якому представлені гаджети та інші пристрої, які не добилися ринкового успіху

Творцем і куратором музею є колишній клінічний психолог Семюел Уест, який зібрав понад 70 різних невдалих і несправних об'єктів на просторі в 450 квадратних метрів, пише FailureMag.

Відео дня

У його колекції є, наприклад, смарт-окуляри Google Glass, які виявилися явно переоціненеми творцями і не показали високих продажів. Також серед експонатів - формат відеокасет Betamax, створений в 70-х роках минулого століття, який програв формату VHS.

Також серед експонатів музею можна зустріти надолонний комп'ютер Apple Newton. Цей гаджет випустили в 1993 році. Він мав сенсорний дисплей, а також функцію розпізнавання рукописного тексту. Ймовірно, в той час покупців відлякала висока ціна пристрою.

Серед не настільки технологічних речей в музеї розміщені кетчуп Хайнц в зеленій упаковці, прозора Кола, гра Монополія з портретом Трампа і знежирені чіпси, які, як з'ясувалося на етапі продажів, викликали розлад шлунка.

Експонати для свого музею Уест або купував на аукціонах, або брав в дар. Компанії-виробники відмовилися співпрацювати з експозицією.

"Цікаво, що жодна з компаній, з якими я контактував, не хотіла співпрацювати. Я пояснив, що це серйозно, і ми не збираємося глузувати з них. Більшість бренд-менеджерів навіть не відповідали на мої листи. Я розумію, що питання дуже чутливе, але я наївно вважав, що фішка музею в тому, щоб вчитися на помилках. Але я був неправий ", - зізнався Семюел Уест.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X