У Швейцарії створили рукавичку для відчутного контакту з віртуальними об'єктами

15 жовтня 2018, 19:38

У Швейцарії інженери створили електростатичну рукавичку, яка дозволить відчувати фізичний контакт у віртуальній реальності. Про це повідомляє N + 1 з посиланням на статтю, представлену на конференції UIST 2018 у Берліні.

Рукавичку розробила група інженерів з Федеральної політехнічної школи Лозанни і Швейцарської вищої технічної школи Цюріха під керівництвом Отмара Хіллігеса.

Для основи пристрою підходить звичайна рукавичка, на великому і вказівному пальцях якої закріплюються два електростатичних гальма. Вони являють собою дві металеві смужки, одна з яких покрита тонким шаром діелектрика.

Відео дня

Принцип роботи гальма полягає в тому, що при напрузі протилежні заряди на двох пластинах викликають електростатичне тяжіння. За твердженням інженерів, один гальмо в активованому стані може утримувати вантаж масою два кілограми.

Зазначається, що завдяки електростатичним гальмам на згинах пальців і п'єзоелектричним актуаторам на їхніх кінцях рукавичка покращує точність маніпуляції предметами у віртуальній реальності.

Секс-тур в Амстердам або похід на Еверест? Як віртуальна реальність змінить світ подорожей. Блог Марини Шумаевой

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X