У Samsung почалися проблеми через слабкий попит на iPhone X

Гаджети

19 лютого 2018, 14:04

У Samsung почалися проблеми через слабкий попит на iPhone X

У Samsung почалися проблеми через слабкий попит на iPhone X  - фото

Через слабкі продажі iPhone X компанія Samsung зіткнулася з проблемами

Підрозділ Samsung зіткнувся з перевиробництвом екранів OLED через погані продажі Apple iPhone X.

У Samsung Display виявилося занадто багато екранів, які поки не потрібні Apple, повідомляє японське видання Nikkei з посиланням на свої джерела.

Збільшивши виробничі потужності для задоволення попиту на новітній iPhone, компанія Samsung тепер обтяжена надмірною виробничою потужністю. Інші виробники смартфонів не поспішають переходити на нові екрани через їх ціни та продовжують використовувати рідкокристалічні дисплеї. Водночас китайські виробники OLED-панелей розширюють виробничі потужності, збільшуючи конкуренцію в цьому сегменті.

"Samsung все частіше продає OLED-панелі зовнішнім клієнтам", - сказав чиновник в компанії з торгівлі електронікою в Токіо. Ціна екрану при цьому становить понад $100 за одиницю, включно з сенсорними датчиками.

Для Samsung, домінуючого гравця ринку OLED, також складно розширити продаж своїх смартфонів із дорогими панелями. За даними британської дослідницької компанії IHS Markit, кількість OLED-смартфонів, в яких Samsung використовує власні панелі, скоротилася в 2017 році. "Використання панелей OLED ускладнює для компанії цінову конкуренцію", - сказав Хіроші Хаясе, старший директор IHS Markit.

Повідомляється, що фабрики Samsung, які зайняті виробництвом панелей OLED, зараз завантажені лише на 50-60%. Джерело пише, що в майбутньому запаси екранів у Samsung тільки зростатимуть.

Раніше НВ повідомляло, що аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо передбачив, що виробництво iPhone X припиниться вже влітку 2018 року. Причиною зупинки випуску флагманського смартфона може стати низький попит на iPhone X в Китаї. Аналітик стверджує, що попит на iPhone X нижче очікуваного.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал