У Росії запропонували занести до реєстру всі фітнес-браслети

3 січня 2017, 17:53
Російські чиновники зайнялися підвищенням держконтролю у сфері охорони здоров'я за рахунок створення реєстру фітнес-трекерів

Документ під назвою "Інтернет + Медицина" передбачає введення держрегулювання медичних пристроїв, що носяться, і фітнес-браслетів зі створенням відповідного реєстру, який буде вести Роскомнагляд, пише Cnews.

Відео дня

Також у документі йдеться про необхідність застосування технологія big data для обробки деперсоніфікованих масивів медичних даних. Після затвердження даний документ буде направлений президенту Росії Володимиру Путіну.

Серед ідей дорожньої карти "Інтернет + Медицина", підготовленої для Путіна, є створення при Роскомнагляді особливого реєстру фітнес-трекерів. Реалізацією цих ініціатив займеться Міністерство охорони здоров'я спільно з Мінпромторгом, Мінкомзв'язку і Роскомнаглядом. З цього можна зробити висновок, що реєстр переносних пристроїв буде вести Роскомнагляд.

Інший напрямок заходів дорожньої карти – використання технологій big data в охороні здоров'я. Також цим документом пропонується запровадити і електронні медичні картки.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X