У Новій Зеландії створений дрон-рятувальник, який вміє літати, пірнати і плавати

27 січня 2016, 14:42
Дрони можуть не тільки служити в поліції, але і допомагати рятувальникам. Це довела група інженерів з Нової Зеландії, яка створила дрона, здатного допомогти при проведенні розвідувальних та аварійно-рятувальних операцій на воді, в повітрі і під водою

Loon Copter (таку назву отримав апарат) оснащений ємністю для набору води, завдяки якій він здатний здійснювати занурення. Правда, поки він може опуститися під воду лише на кілька метрів. Спустошивши ємність, дрон піднімається на поверхню і пливе, або злітає в повітря.

Відео дня

Апарат оснащений камерою для запису відео. Поки трансляція відео неможлива, тож подивитися відзнятий їм матеріал можна лише після того, як дрон повернеться до господарів. Творці Loon Copter працюють над усуненням цього недоліку.

Дрон був побудований інженерами з університету Окленда. Наразі їх апарат приймає участь в конкурсі Drones for Good 2016 ("Дрони в ім'я добра"), підсумки якого будуть підведені на початку наступного місяця в Дубаї. Головним призом є грошова премія в розмірі $1 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X