У мережі з'явилися знімки першого безрамкового смартфона Meizu

24 листопада 2017, 09:53
Компанія Meizu працює над смартфоном, який буде позбавлений фірмової фізичної кнопки mBack

Оскільки Meizu не планувала випускати новинки до кінця року, смартфон, ймовірно, представлять вже в 2018 році, пише Gizchina.

Знімки демонструють апарат з номером моделі M1712Q. Рамки у пристрої дуже тонкі, співвідношення сторін становить, судячи з усього, 18: 9, без традиційної кнопки mBack на передній панелі.

Відео дня

Відзначається, що прототип функціонує під управлінням операційної системи Android 7.0 Nougat. Телефон не має фізичних кнопок навігації, але видно білу кнопка в нижній частині екрана. Мабуть, вона буде функціонувати в якості домашньої кнопки mBack.

Ще одна особливість Meizu m1712 - відсутність сканера відбитків на фронтальній панелі. Крім того, модуля немає на тильній стороні. Судячи з усього, інженери Meizu розмістили дактилоскопічний датчик на одній з бічних граней.

Як повідомляло НВ, раніше старший віце-президент компанії Meizu Джеффрі Янг заявив, що смартфон Meizu MX7 буде представлений лише наступної весни. За словами Янга, в 2017 році у Meizu більше не намічено нових смартфонів. Своє повідомлення він підкріпив зображенням Meizu Pro 7, який залишиться флагманом компанії до 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X