У компанії Apple відповіли сенатору США про функції Face ID

18 жовтня 2017, 08:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Віце-президент Apple Сінтія Хоган направила сенатору Елу Франкену відповідь про те, як працює нова технологія Face ID

Сінтія Хоган підкреслила, що на велику часто питань сенатора Apple вже відповідала, пише TechCrunch.

У своєму листі Apple спочатку вказує сенатору на існуючу загальнодоступну інформацію, зазначивши, що опублікувала документ і статтю, щоб "пояснити, як ми захищаємо конфіденційність наших клієнтів і зберігаємо їх дані". Хоган відмітила, що ця "детальна інформація" дає відповіді "на всі питання, які ви піднімаєте".

Відео дня

Також Хоган пояснила, що Face ID відстежує погляд користувача і розблокує смартфон тільки в тому випадку, якщо людина дивиться прямо на екран. 3D-камера створює об'ємну карту обличчя і відправляє її в спеціальну область процесора під назвою Secure Enclave. У ній отримані дані обробляються і перетворюються в математичну форму.

Вся інформація, що потрапила в Secure Enclave, обробляється тільки на пристрої і не відправляється в Apple. Більш того, якщо сканер Face ID "побачить", що перед ним не справжнє обличчя, а фотографія, то він автоматично перерве процес розблокування.

"При використанні Face ID сторонній додаток повідомляється тільки про те, чи була аутентифікація успішною, воно не може отримати доступ до ідентифікатора особи або даних, пов'язаних з зареєстрованою особою", - підкреслила Хоган.

Цікаво, що Алан Франкен вже відреагував на текст Apple, подякувавши представникам компанії.

"Я ціную бажання Apple зв'язатися з офісом Сенатського подкоммітета з питань приватної інформації. Я радий, що компанія вживає заходів щодо забезпечення безпеки користувачів. У майбутньому я зв'яжуся з нею, щоб з'ясувати ще більше подробиць про роботу технології. Ми весь час вчимося і насправді відчуваємо нові технології та інновації, які кілька років тому були важко собі уявити", - написав сенатор.

Раніше НВ повідомляло, що сенатор від Міннесоти Алан Франкен написав лист в Apple, попросивши пояснити, чи не містить технологія Face ID місця для зловживань. За словами сенатора, експерти вважають, що Face ID "може бути кроком назад в сфері безпеки пристрою", а також потенційним кроком в бік створення приватної бази даних осіб користувачів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X