У Китаї розробляють незвичайний планшет із двома екранами

22 грудня 2018, 10:51

Компанії YOTA і JEZETEK домовилися про партнерство для створення першого в світі планшета з двома екранами різних типів.

Один з екранів буде звичайним, а другий - за технологією E-ink, повідомляється на офіційному сайті YOTA.

YOTA випустила перший в світі смартфон з двома екранами (Yotaphone) п'ять років тому. Компанія планує розширити використання технології з двома екранами та розробити планшет з двома екранами протягом найближчого року.

Відео дня

"Я дуже рада, що ми нарешті запустили цей проект з нуля. YOTA об'єднає наші технічні команди для спільної роботи, включаючи проектування апаратного забезпечення, розробку програмного забезпечення та застосування і інтеграцію систем з двома екранами. Ми дуже раді працювати з JEZETEK і вдячні за його підтримку у виробництві обладнання для планшетів з двома екранами", - сказала голова YOTA, Мелінда Мак.

Про параметри планшета поки нічого не повідомляється, хіба що відомо, що другий дисплей буде виконаний за технологією E-ink. Таким чином, можна говорити, що прийдешній планшет буде поєднувати в собі зручність і звичайного планшета, і електронної книги.

На відміну від "книжки" YotaPad, планшет Yota Technologies і Jiuzhou Zhihe за форм-фактором буде нагадувати смартфон YotaPhone: моноблочний корпус з кольоровим екраном з одного боку і чорно-білим EPD з іншого.

"Дуже важко розробити такий планшет з двома екранами, і тому на ринку поки немає такого продукту. Як творець мобільного телефону з двома екранами, YOTA володіє провідною в світі системою інтеграції двох екранів, що дає їй безпрецедентні переваги при розробці такого планшета", - заявив представник JEZETEK Чжан Тяньюн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X