У Канаді доступ до інтернету визнали базовою потребою людини

24 грудня 2016, 09:02
Канада оголосила високошвидкісний широкосмуговий доступ в інтернет базовим телекомунікаційному сервісом, до якого повинен мати можливість доступу кожен громадянин

Для цього уряд виділить 750 мільйонів канадських доларів протягом найближчих п'яти років, повідомляє The Verge.

"Майбутнє нашої економіки, наше процвітання і, насправді, майбутнє кожного громадянина - вимагає від нас ставити перед собою амбітні цілі, і створювати інтернет-підключення для всіх канадців на початку 21 століття. Ці амбітні цілі. їх нелегко досягти, і вони будуть коштувати грошей. Але у нас немає іншого вибору", - сказав на прес-конференції представник національного телекомунікаційного регулятора країни, CRTC, Жан-П'єр Бле.

Відео дня

CRTC також встановив нові вимоги до швидкості скачування і завантаження. Для фіксованих широкосмугових послуг, всі громадяни повинні мати можливість завантажувати дані зі швидкістю не менше 50 мегабіт в секунду і закачувати їх зі швидкістю 10 мегабіт в секунду. Це десятикратне збільшення попередніх норм, прийнятих ще в 2011 році.

За оцінками CRTC, близько двох мільйонів канадських сімей, або 18 відсотків населення, в даний час не мають доступу до бажаної швидкості. До 2021 року, після побудови нових об'єктів інфраструктури, цей показник планують скоротити удвічі - до 9%.

Додамо, що ще в 2011 році ООН визнала доступ в інтернет одним з фундаментальних прав людини, однак законодавчо це право закріплено лише в декількох країнах, серед яких Естонія, Фінляндія, Греція та Іспанія.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X