В Google навчили штучний інтелект створювати собі подібних

24 травня 2017, 09:40
Компанія Google представила технологію AutoML для створення нейромереж нейромережами

На конференції I / O 2017, Google розповів про технології AutoML, яка дозволяє одним нейросетям навчати інших, пише IFL Science.

Принцип роботи AutoML полягає в тому, що нейромережі навчаються вже на готових нейромережах. Цей процес називається стимульованим навчанням, при якому за пошук помилок комп'ютера буде надаватися якась нагорода. Віддалено це нагадує дресирування тварин.

Відео дня

"Нейронна мережа може запропонувати свого роду "дитячу" модель архітектури штучного інтелекту, яка потім може бути навчена, а її робота оцінена на конкретній задачі. Якою б не була задача, вона перевіряється контролюючим ШІ всюди, а зворотний зв'язок використовується ШІ, щоб поліпшити "дитину". Ми повторюємо цей процес тисячі разів - породжуючи нові архітектури, тестуючи їх, і даючи зворотний зв'язок з контролером", - зазначив виконавчий директор Google Сундар Пічаї.

На думку Сундара Пічаї, вже зараз рівень AutoML такий, що вона може бути ефективніше експертів-людей у питанні пошуку кращих підходів для вирішення конкретних проблем.

Як зазначили розробники, надалі люди зможуть запустити процес навчання ШІ одним натисненням кнопки, після чого він зможе розвиватися сам по собі, в кінцевому рахунку перетворюючись на програмне забезпечення, яке бажає клієнт.

Раніше НВ повідомляло, що вчені створили систему штучного інтелекту, яка допомагає в синтезі нових лікарських препаратів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X