У Facebook розповіли про новий супутник, який забезпечить Африку інтернетом

6 жовтня 2015, 09:18
Компанія Facebook оголосила про початок роботи над створенням супутника, який буде забезпечувати доступ в мережу африканським користувачам інтернету

Згідно прес-релізу компанії, проект супутника AMOS-6 - плід співпраці з французькою телекомунікаційною компанією Eutelsat, повідомляє Російська служба Бі-Бі-Сі.

Як зазначив засновник найбільшої соцмережі Марк Цукерберг, космічний апарат після виведення на орбіту буде знаходитися над Африкою і передавати сигнал на більшу частину континенту.

Відео дня

За даними Facebook, тільки на Кенію і Нігерію припадає близько 20 мільйонів користувачів мережі, більшість з яких виходить в інтернет з мобільних пристроїв.

Наприкінці вересня на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку Цукерберг заявив, що інтернет може допомогти ООН досягти поставлених нею цілей розвитку, а також вивести мільйони людей з убогості, оскільки всесвітня мережа допомагає створювати нові робочі місця і обмінюватися знаннями.

За розрахунками Цукерберга, розширення доступу до інтернету в країнах виведе з убогості близько 160 млн осіб.

Нагадаємо, засновник найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг підтвердив, що в компанії працюють над створенням кнопки "Не подобається".

Показати ще новини
Радіо НВ
X