У Facebook Messenger з'явиться віртуальний помічник зі штучним інтелектом

7 квітня 2017, 15:28
Новий функціонал під назвою M буде доступний в розмовах Facebook Messenger і зможе пропонувати допомогу користувачеві

Зокрема, помічник зможе відправляти стікери від імені користувача, а також викликати таксі, повідомляється в блозі Facebook.

Серед інших функцій M: можливість обмінюватися інформацією про місцезнаходження під час розмови, виставлення рахунків за допомогою Messenger, проведення опитувань серед учасників групового чату.

Відео дня

"Додаток M спирається на методи машинного навчання штучного інтелекту. Це передбачає відповідні дії, щоб допомогти керувати розмовами або допомогти досягти цілей. Щоб випробувати M, досить просто спілкуватися з одним або групою, як зазвичай", - підкреслюють розробники програми.

Нова функціональність вже доступна власникам пристроїв під управлінням операційних систем iOS і Android, але поки тільки в США.

"M запускається сьогодні для всіх версій Android в США і в кінцевому підсумку прийде в інші країни. Але це тільки початок для M. Ми очікуємо побачити, що помічник буде вчитися все більше і більше і прийде до кожного з мільярда користувачів Messenger. Чим більше ви спілкуєтеся, тим краще M зможе вам допомогти", - додають в Facebook.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X