У десяти країнах стартували продажі iPhone 6s, австралійка відправила за покупкою новинки "робота"

25 вересня 2015, 12:07
У п'ятницю, 25 вересня, в десяти країнах світу надійшли в роздрібний продаж нові моделі смартфонів Apple, iPhone 6s і iPhone 6s Plus, повідомляє Інтерфакс-Україна

Новий смартфон з поліпшеною камерою, підвищеною продуктивністю та технологією визначення сили натискання на сенсорний екран можуть купити жителі Австралії, Великої Британії, Німеччини, Канади, Китаю, Нової Зеландії, Сінгапуру, Франції, Японії та США, а також Гонконгу і Пуерто-Ріко.

Відео дня

У США вартість iPhone 6s варіюється в межах від $199 до $399 залежно від об'єму вбудованої пам'яті, за умови укладення дворічного контракту з оператором. Ціна iPhone 6s Plus, який відрізняється великим екраном, на $100 вища. У Великій Британії топова модель з 128 гб пам'яті коштує $500.

Раніше представники Apple повідомляли, що, виходячи з обсягу попередніх замовлень, продажу смартфонів нової моделі в перші вихідні можуть перевищити 10 млн одиниць, перевершивши тим самим рекорд, встановлений iPhone 6 у попередньому році.

Тим часом Daily Mail повідомляє, що 22-річна громадянка Австралії Люсі Келлі змогла придбати у Сіднеї нову модель смартфона iPhone - iPhone 6s - в день початку його продажів в п'ятницю з допомогою робота власного виготовлення.

"Я дуже зайнята на роботі. І, з одного боку, мені хотілося бути першою, хто купить iPhone, а з іншого, мені потрібно було виконувати свої робочі обов'язки", - заявила Келлі, пояснюючи, чому вона не могла сама стояти в черзі перед початком продажів iPhone 6s.

Її "робот" представляв собою дистанційно керований електричний самокат, до якого був прикріплений планшетний комп'ютер - для передачі зображення і взаємодії з оточуючими людьми.

У підсумку "робот" став третім в черзі за iPhone в четвер рано вранці.

Келлі, використовуючи планшетник, розмовляла зі співробітниками магазину і розплатилася банківською карткою, яка була прикріплена до робота.

Потім продавці поклали покупку в пакет і повісили його на "робота".

Після цього Келлі вивела свій винахід з магазину і направила його через центр Сіднея, де "робот" зустріли друзі Келлі і забрали покупку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X