Twitter підірвав Twitter новиною про Twitter. Користувачі Мережі жартують про збільшення кількості допустимих символів в мікроблозі

27 вересня 2017, 15:07
Користувачі Мережі висміяли рішення компанії Twitter подвоїти кількість допустимих символів в одному повідомленні. Вони згадали титри з Зоряних війн та романи Льва Толстого

26 вересня сервіс мікроблогів Twitter в тестовому режимі збільшив максимальну довжину повідомлення - з 140 до 280 символів. Одним з перших про це написав творець Twitter Джек Дорсі.

Відео дня

Це невелика зміна, але великий крок для нас. 140 був вільним вибором, заснованим на ліміті SMS з 160 символами. Пишаюся тим, наскільки вдумливо команда вирішувала реальну проблему, яку люди відчувають при спробі чірікать. І в той же час зберігаючи нашу стислість, швидкість і сутність!
Це невелика зміна, але великий крок для нас. 140 був вільним вибором, заснованим на ліміті SMS з 160 символами. Пишаюся тим, наскільки вдумливо команда вирішувала реальну проблему, яку люди відчувають при спробі чірікать. І в той же час зберігаючи нашу стислість, швидкість і сутність! Фото:

Йому першому й дісталося. Його твіт швидко скоротили до 140 символів, викинувши зайві слова

У Мережі припустили, що тепер тексти в Twitter будуть виглядати, як "полотна", замість улюблених усіма коротких повідомлень

Користувачі сервісу відзначили, що особливість Twitter в стислому викладі думок

280-символьний межа - жахлива ідея. Вся краса Twitter полягає в тому, що він змушує вас коротко висловлювати свої ідеї (1/47)
280-символьний межа - жахлива ідея. Вся краса Twitter полягає в тому, що він змушує вас коротко висловлювати свої ідеї (1/47) Фото:

Вони згадали скандально відомий аккаунт президента США Дональда Трампа

Ви думаєте
Ви думаєте Фото:
Уявіть
Уявіть Фото:

Деякі користувачі вигадали свій вид протесту

забаньте нацистів
забаньте нацистів Фото:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X