Турецький мандрівник створив карту безкоштовних Wi-Fi в аеропортах

10 жовтня 2016, 15:26
За допомогою програми для iOS і Android можна перед польотом дізнатися, в яких аеропортах є безкоштовний інтернет

Тревел-блогер і фахівець з комп'ютерної безпеки Алі Полат створив інтерактивну карту, на якій позначив 127 аеропортів в різних країнах світу. Також мандрівник вказав інформацію про Wi-Fi паролі в них, пише ain.ua .

Відео дня

Карта доступна не тільки в інтернеті , але і у вигляді додатку для iOS і Android . Однак, на карті немає, наприклад, доступних Wi-Fi в аеропортах Росії, Білорусі, Казахстану, і тільки одна точка в Україні. Втім, Алі обіцяє регулярно поповнювати карту новими виявленими хотспот

За словами блогера, читачі неодноразово ділилися з ним точками безкоштовного Wi-Fi в аеропортах — їх-то він і зібрав на карті. Так що її наповненість обмежена аеропортами, в яких довелося побувати Алі і його передплатникам.

"Я почав подорожувати в дуже ранньому віці, рухаючись взад-вперед між Туреччиною і Сполученими Штатами разом з моїми батьками-журналістами. До того, як я почав постійно подорожувати, я працював консультантом з комп'ютерної безпеки протягом 6 років, теж дуже багато подорожуя", - розповідає Алі Полат у своєму блозі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X