Цукерберг закликав до глобалізації та окреслив 5 сфер розвитку Facebook

17 лютого 2017, 06:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Засновник Facebook Марк Цукерберг висловив бачення своєї компанії як оплоту проти ізоляціонізму, написав він у листі до користувачів

Він зауважив, що, коли соцмережа створювалася, "кожен рік світ ставав все більш згуртованими" і це бачилося позитивним трендом. "Однак зараз по всьому світу є люди, які залишені за бортом глобалізації, і руху, віддалені від глобальних зв'язків", - пише Цукерберг, не називаючи конкретних рухів.

Відео дня

За словами глави Facebook, питання, що постає перед компанією, полягає в тому, чи можна зробити "глобальне співтовариство, яке працює для всіх", і в чому полягає подальший розвиток: в більшому єднанні або в дорозі в зворотному напрямку. Сам Цукерберг зазначив, що він виступає за об'єднання людей.

"Догми спокійного минулого недостатньо для бурхливого сьогодення", — процитував Цукерберг 16-го президента США Авраама Лінкольна.

При цьому Цукерберг зазначив, що Facebook може піти від формату соціальній мережі для друзів і сім'ї. Він припустив, що Facebook може зайнятися створенням соціальної інфраструктури у п'яти сферах, які Цукерберг назвав спільнотами.

Так, підтримуюче співтовариство займеться посиленням традиційних інститутів, безпечне співтовариство наданням допомоги під час і після криз, інформована спільнота допоможе виробити спільне розуміння у світі, де у кожного є право голосу".

При цьому глава Facebook задався питанням, як Facebook може допомогти створенню громадянського співтовариства в світі, де для голосування іноді потрібно менше половини голосів. Він також зауважив, що соціальна мережа може допомогти побудувати інклюзивне співтовариство, "яке буде відповідати загальним цінностям".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що спеціальна команда допомагає Марку Цукербергу з підготовкою публікацій і друком постів для соціальної мережі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X