ЦРУ таємно розробляє косметику, яка збирає зразки ДНК - американські ЗМІ

11 квітня 2016, 07:31
Журналісти з'ясували, що Центральне розвідувальне управління США через дочірню компанію інвестує в розробку нової косметики і засобів по догляду за шкірою. І справа зовсім не в тому, що ЦРУ вирішило зав'язати зі шпигунством і піти в косметологію

Інвестиції ЦРУ в розробку нових косметологічних препаратів стали відомі широкій публіці завдяки публікації незалежного видання The Intercept.

Журналісти з'ясували, що ЦРУ інвестує в косметичну компанію Skincential Sciences. Ця компанія вже вивела на ринок цікаву розробку - не інвазивний засіб для зняття тонкого верхнього шару шкіри для її омолодження.

Відео дня

Засіб, як стало відомо журналістам, також може застосовуватися для отримання унікальних біомаркерів і зразків ДНК".

Представники Skincential Sciences заявляють, що цей функціонал необхідний лише для проведення досліджень. Однак, відповідаючи на запитання американської преси глава компанії Росс Лейбовитц визнав, що ЦРУ дуже зацікавлена в зборі зразків ДНК. Втім, на питання, навіщо це потрібно агентству, він відповідати відмовився.

ЗМІ з'ясували, що ЦРУ фінансує дослідження Skinsential Sciences через свою дочірню фінансову структуру In-Q-Tel, яка існує спеціально для інвестицій у технологічні і наукові дослідження, які цікавлять розвідку.

Це типово для ЦРУ - займатися розробкою вельми нетривіальних методів збору інформації, зазначає оглядач Gizmodo Софі Кліман. "Косметика, яка збирає вашу ДНК - трохи в дусі Джеймса Бонда, звичайно, але в цілому відмінно вписується в стратегію ЦРУ", - констатує вона.

Показати ще новини
Радіо NV
X