"Цитрус" відкриває перший в Україні магазин з платним входом

26 травня 2016, 10:01
Сьогодні, 26 травня, у київському ТРЦ DreamTown запрацює новий магазин гаджетів і аксесуарів, вхід в який буде оцінюватися в 100 грн

У новому магазині будуть представлені гаджети для розумного будинку, здоров'я і спорту, персонального транспорту, а також пристрої для творчості і розваг. У ньому буде виділена розважальна і навчальна зона, а також зона, де можна буде протестувати гаджети.

Відео дня

"Платний вхід - це логічне продовження розвитку Цитруса", - розповів НВ директор з маркетингу мережі гаджетів і аксесуарів "Цитрус" Віктор Шолошенко. За його словами, компанія створила формат, "прямого аналога" якому не спостерігається ані в Україні, ані в світі.

Він прирівнює відвідування нового магазину до "цікавої розваги" за яку може стягуватися плата і підкреслює, що вартість вхідного квитка перетворюється на 200 бонусних грн, які можна витратити в магазині.

У 2013-му році плата за вхід була введена в одному з продуктових магазинів Брісбена, Австралія. За візит його відвідувачі платили по $ 5. При покупці товарів в магазині ці гроші віднімалися із загальної суми.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X