Цифрова обкладинка. LG патентує новий тип складаного смартфона

27 листопада 2018, 17:50

Компанія LG розглядає незвичайний дизайн складаного смартфона і описує в патенті гнучкий дисплей, який повністю обтікає рамку.

Це означає, що при складанні пристрій можна використовувати так само, як традиційний смартфон, пише PhoneArena. з посиланням на letsgodigital.org.

Смартфон може мати вигнутий дисплей, який обертається навколо гаджета. Схоже, що ця частина дисплея прикріплюється магнітами до корпусу пристрою, що дозволяє користувачам легко розгортати панель і отримувати доступ до дисплея розміром з планшет.

Відео дня

Оскільки складні пристрої ще не запущені, корисність таких гаджетів, як і раніше залишається в значній мірі неясною. Проте, якщо перші пристрої з'являться на початку 2019 року, незабаром великі бренди, на зразок Samsung, зможуть визначити переваги новинки.

Додамо, що складаний смартфон LG може бути випущений на виставці CES 2019 на початку січня. Його дизайн і специфікації залишаються в основному неясними.

Відзначимо, корейський виробник зареєстрував в EUIPO (відомство інтелектуальної власності Європейського союзу) кілька назв нового пристрою: Flex, Foldi і Duplex. Всі три імені знаходяться в розділі смартфони.

Раніше НВ повідомляло, що LG запатентувала смартфон з 16 модулями камери. Судячи з патентного зображення, камери розташовані на вигнутій підкладці. Патент описує смартфон з основною камерою з 16 об'єктивів з різними фокусними відстанями і характеристиками. Зокрема, одним натисканням можна отримати 16 кадрів усіма об'єктивами, а потім вибрати кращий.

Показати ще новини
Радіо НВ
X