Це не ми! Apple пояснила, чому технологія Face ID не відразу спрацювала на презентації

14 вересня 2017, 17:27
Представники Apple звинуватили працівників сцени свого театру імені Стіва Джобса в тому, що технологія Face ID не спрацювала в прямому ефірі

На думку представників компанії, співробітники Apple показували iPhone X свої обличчя замість обличчя Крейга Федеріго, який проводив презентацію, пише MacRumors.

В ході демонстрації нового смартфона Федеріго спробував розблокувати смартфон за допомогою сканера обличчя. Однак йому не вдалося з першого разу отримати доступ до апарата, через що довелося в поспіху міняти телефон.

Відео дня

За словами представника корпорації, Face ID під час презентації спрацював коректно, а казус стався через особливості роботи системи безпеки нового смартфона."Люди займалися підготовкою пристрої до демонстрації на сцені. Але вони не розуміли, що система Face ID весь цей час намагалася ідентифікувати їх обличчя. Після низки невдалих спроб, так як вони не були Крейгом, iPhone зробив те, що повинен був зробити - зажадав пароль. Іншими словами, Face ID спрацювала так, як повинна була", - заявили представники Apple.

Раніше НВ повідомляло, що сенатор від Міннесоти Алан Франкен написав лист в Apple, попросивши пояснити, чи не містить технологія Face ID місця для зловживань. За словами сенатора, експерти вважають, що Face ID "може бути кроком назад в сфері безпеки пристрою", а також потенційним кроком в бік створення приватної бази даних облич користувачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X