Трамп забезпечив собі перемогу в Twitter за допомогою армії ботів

18 жовтня 2016, 09:43
В підтримку кандидата в президенти США боти написали півмільйона твітів

Аналіз повідомлень у Twitter показав, що принаймні в цій соцмережі Дональд Трамп став переможцем передвиборних дебатів з Хілларі Клінтон. Але дослідження Університету Оксфорда показує, що він, ймовірно, користувався мережею Twitter-ботів, пише thenextweb.com.

Відео дня

Як з'ясувалося, боти залишили в Твіттері як мінімум 576178 повідомлень, що становить майже третину (32,7 відсотка) усіх протрампівських повідомлень в ніч дебатів і в наступні чотири дні. Цікаво, що Хілларі Клінтон теж користувалася послугами ботів, але дослідники виявили лише 136639 твітів від них.

У більш широкому сенсі, дослідження показує, що як мінімум 23 відсотка всього трафіку Twitter в цей період було згенеровано ботами.

Для виявлення ботів, дослідники шукали акаунти, які складалися лише з повідомлень з хештегом у підтримку конкретних кандидатів. Були виділені більше десятка хештегів, використовуваних для кожного з кандидатів. Трійку лідерів хештегів для Трампа склали: #AmericaFirst, #deplorable, #NeverHillary

Крім того, боти повинні були залишити твіти як мінімум 200 разів в ніч дебатів і протягом наступних днів. У середньому боти твитили 50 разів на день - що значно перевищує частоту твітів середньої людини.

Однак слід зазначити, що це дослідження не отримало наукових рецензій. Крім того, ніхто з офіційних представників кандидатів у президенти США не підтвердив використання ними ботів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X