Tesla відкрила передзамовлення на свої сонячні дахи

11 травня 2017, 13:47
Компанія Tesla повідомила про початок прийому попередніх замовлень на дахи Solar Roof з вбудованими сонячними батареями

Передбачається, що облаштування покрівлі середнього будинку обійдеться приблизно в 50 тисяч доларів, пише The Verge.

Такий розрахунок зроблений на підставі даних компанії про те, що один квадратний фут нового покриття (близько 0,09 квадратного метра) обійдеться в 22 долари. Також журналісти відзначають, що за 30 років використання дах зможе згенерувати енергію на суму як мінімум 64 тисячі доларів. Таким чином, дах від Tesla дорожче, ніж звичайний дах, але дешевше, ніж аналоги з традиційними сонячними батареями.

Відео дня

Зараз доступні тільки два варіанти покриття з чотирьох. У Tesla відзначають, що стилізована під глину і камінь черепиця з'явиться "протягом шести місяців". Для замовлення необхідно сплатити внесок у розмірі тисячі доларів. Як зазначили в компанії, гарантія на покриття діє до кінця терміну служби будинку або до нескінченності. "Залежить від того, що настане раніше", — додали в Tesla.

Ілон Маск окремо зазначив, що сонячний дах Tesla буде доступним "практично в будь-якій країні". Поставки в США почнуться в цьому році, а в Великобританії - в 2018.

Як повідомляло НВ, в 2016 році генеральний директор Tesla заявив, що його нова розробка може коштувати менше, ніж звичайний дах, за рахунок економії на матеріалах і електриці. За словами Ілона Маска, нові сонячні дахи дешевше, ніж традиційні черепичні, почасти завдяки зниженню витрат на транспортування.

Показати ще новини
Радіо НВ
X