Тепер шарф. Xiaomi зайнялася розумним одягом

28 серпня 2019, 10:01

Китайська компанія Xiaomi запатентувала смарт-шарф, який нагрівається і автоматично регулює свою щільність.

Пристрій оснащений електродвигунами, але неясно, наскільки він буде важким, пише GizmoChina.

Шарфи часто використовуються взимку або в холодну погоду. Часто користувачі щільно зав’язують шарф навколо шиї в холодну погоду, а потім послаблюють його, коли стає жарко.

Відео дня

«Розумний» шарф від Xiaomi описується як пристрій, розроблений для того, щоб позбутися від необхідності вручну регулювати щільність шарфа навколо шиї. Smart Scarf автоматично зсувається і нагрівається відповідно до зміни температури навколишнього середовища.

Патентна заявка, яка була помічена недавно, називається «Розумний шарф і спосіб його контролю» з номером заявки: 201 010 365 323.8. Шарф складається з хустки, датчика температури та інфрачервоного нагрівача. Сам шарф нічим не відрізняється від традиційного шарфа, але він поставляється з датчиком температури, встановленим на шарфі для вимірювання температури навколишнього середовища. Інфрачервоний нагрівач також вбудований в шарф і може бути підключений до блоку для нагрівання шарфа з використанням інфрачервоної технології.

На ескізі видно, що шарф має пружний вузол регулювання, який підключений до датчика температури. Шарф автоматично послаблюється або затягується в залежності від температури навколишнього середовища.

Ми не можемо сказати, наскільки важким буде шарф, оскільки заявка на патент не містила відомостей про вагу. Однак, за винятком того, що Xiaomi використовує легкі компоненти, включення цих компонентів, особливо акумулятора і двигуна, може зробити одяг занадто важким.

Xiaomi Smart Scarf — це розумний переносний пристрій, тому що його можна підключити до мобільного телефону через Bluetooth або WiFi, а потім за допомогою спеціального додатку для мобільного телефону можна управляти такими параметрами, як нагрів і герметичність.

Додамо, в червні 2019 року Xiaomi анонсувала черговий продукт, орієнтований на любителів спорту. Продукт отримав назву Zenph Smart Fitness Sportswear і надійде в продаж за ціною приблизно $ 28. Це «розумна» футболка, яка виконує ті ж функції, що і звичайний фітнес-трекер, але при цьому позбавляє від дискомфорту, пов’язаного з носінням браслета під час занять спортом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X