Телефона достатньо. Творець Twitter зізнався, що у нього немає ноутбука

25 травня 2018, 10:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі заявив, що не користується ноутбуком, оскільки йому достатньо смартфона.

Дорсі поділився цим фактом на прес-сніданку в Сіднеї, Австралія, в п'ятницю, пише Mashable.

"У мене немає ноутбука, немає, я все роблю на своєму телефоні", - сказав він ведучій новин Деб Найт, яка запитала Дорсі про його методи онлайн-безпеки. Найт нагадала про відому фотографію генерального директора соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга, на якій веб-камера його ноутбука фізично прихована стрічкою.

Відео дня

Замість того, щоб використовувати клавіатуру, Дорсі використовує диктовку та інструменти для здійснення голосових дзвінків. Але, мабуть, він не використовує ноутбук більше для практичності та балансу між роботою й життям, ніж для безпеки.

"Я думаю, що це може поглинути весь ваш час. Пристрої, які у нас є, дають нам багато цікавого, і ви, безумовно, можете в них застрягти. Тому я розробив безліч особистих практик: я не перевіряю мій телефон вранці, поки я не піду на роботу. І я відключаю повідомлення, тому я не постійно реагую на те, що відбувається навколо мене", - розповів Дорсі.

"Коли у нас закінчуються зустрічі, телефони закриваються, ноутбуки закриваються, тому ми можемо зосередитися і не просто проводити час разом, але зробити цей час значущим - і якщо навіть цей час становить 15 хвилин, то це 15 хвилин життя", - вважає автор Twitter.

Але, повертаючись до питання про безпеку, Дорсі нагадав про усвідомленість: "Найголовніше, що ви пам'ятаєте про це. Ви повинні розуміти, які дані компанія або служба має. Важливо пам'ятати, що у вас є двофакторна аутентифікація, включена на всіх ваших облікових записах, що ви регулярно міняєте свої паролі - я знаю, що це біль, але це дуже важливо".

Раніше НВ повідомляло, що творець Twitter Джек Дорсі впевнений, що протягом 10 років Bitcoin обійде за важливістю долар США і стане єдиною глобальною валютою.

"У світі зрештою буде єдина валюта, у інтернета буде єдина валюта. Особисто я вважаю, що це буде Bitcoin. Ймовірно, це станеться через десять років, але це може бути і швидше", - вважає Джек Дорсі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X