Свій Youtube. Соцмережа Facebook запускає власний відеосервіс Watch

10 серпня 2017, 16:04
Команда Facebook представила нову платформу для відео, яку називають конкурентом Youtube і Netflix

Поки Facebook Watch доступна для користувачів з США, в веб-інтерфейсі, додатках для мобільних, десктопів і телевізорів пише TechCrunch .

Поки компанія запустила тільки обмежене тестування нового сервісу. Але Facebook вже пропонує підписку на контент провідних мовних і спортивних організацій та контент, вироблений на власні кошти.

Відео дня

Відзначається, що розміщуючи оригінальні програми, Facebook може збільшити дохід від реклами і дати людям привід частіше повертатися до стрічки новин за контентом, який вони не можуть отримати в іншому місці.

"Перегляд відео не обов'язково повинен бути пасивним", - написав у своєму блозі засновник мережі Марк Цукерберг.

У Facebook Watch з'являться професійні записи, включаючи передачі і трансляції від National Geographic, NASA, Billboard і Major League Baseball. Творцям контенту обіцяно 55% від доходів з реклами на платформі, на 10% більше, ніж у YouTube. 45% доходів буде отримувати Facebook.

"Ми хочемо, щоб будь-який зацікавлений творець контенту зміг запустити своє шоу в майбутньому. Тому на старті у нас будуть сотні шоу, а потім ми сподіваємося збільшити їх число до тисяч", - відзначили в компанії.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X