Свідок на руці. У США показання фітнес-трекера допомогли заарештувати підозрюваного

3 травня 2017, 09:00
Записи з трекера Fitbit дозволили викрити в брехні чоловіка, який підозрюється у вбивстві своєї дружини

Трекер показав, що жінка ходила після того, як, за свідченнями чоловіка була убита невідомим грабіжником, розповідає Daily News.

Обвинувачений, 40-річний Річард Дабат стверджував, що його дружина стала жертвою домашнього вторгнення, запевняючи, що вона була застрелена "високою, огрядною людиною з глибоким голосом", що нагадувала актора Віна Дизеля".

Відео дня

Крім того, Дабат запевняв, що смерть його дружини сталася за годину до того, як, судячи з показань фітнес-трекера, вона була застрелена. Федеральна поліція, як зазначається в ордері на арешт, у відповідь на це "використовувала аналіз даних домашніх систем сигналізації, комп'ютерів, мобільних телефонів, соціальних медіа та трекера Конні Дабат, щоб створити часову шкалу, яка суперечила заяв Річарда Дабата".

Окружний прокурор Крейг Стедман, який використовував "свідчення" FitBit в окремому дослідженні, назвав ці записи "відмінним інструментом для експертів", оскільки ці пристрої показують частоту серцевих скорочень користувача, його кроки та інші життєво важливі показники здоров'я.

Раніше НВ повідомляло, що мешканка штату Вісконсін отримала опік другого ступеня, коли у неї на зап'ясті вибухнув включений фітнес-трекер Fitbit Flex 2.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X