Суворий сибірський шампунь. Російський виробник косметики планує створити гру-стрілялку

21 липня 2017, 20:24
Виробник косметики "Рецепты бабушки Агафьи" зібрався за півроку зробити мобільний шутер

Глава компанії Перше рішення веде переговори про створення комп'ютерної гри за сюжетом, вигаданим для нового косметичного бренду, розповів ресурсу RNS власник компанії Андрій Трубніков.

Відео дня

Бренд, для реклами якого роблять шутер, отримав оригінальну для світу кремів і шампунів назву Сибірський вертоліт. До речі, більш відомий бренд тієї ж компанії називається "Рецепты бабушки Агафьи".

"Готуємо комп'ютерну гру, яка теж, як і новий бренд, буде, швидше за все, називатиметься Сибірський вертоліт. Це буде додаток, яке можна буде встановити на телефон або планшет, гра буде в App Store продаватися", - пояснив власник компанії.

В основу сюжету ляже історія про катастрофу вертольота біля місця падіння Тунгуського метеорита в тайзі: згідно з ідеєю, тварини в цій області мутували від радіації, і гравцеві треба врятуватися, при цьому не перетворившись самому в одного із звірів.

"Ти вилазиш з вертольота і від першої особи з гвинтівкою ходиш. А там, біля Тунгуського метеорита, всі тварини з глузду з'їхали, мутували від радіації. Наприклад, йде на тебе сова, а у неї голова оленя, - розповів Трубніков, додавши, що також в грі буде чарівниця, схожа на бабусю Агафію, яка допоможе гравцеві. - Ми ввели її, щоб жінкам було цікаво, і сюжет складався не тільки в тому, щоб тільки "мочити" когось".

Розробка гри поки не почалася, в даний час Перше рішення веде переговори з декількома британськими студіями. На створення гри потрібно не менше, ніж півроку, очікує Трубников.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X