Створена інтерактивна карта-підказка по світу Гри престолів

5 липня 2016, 14:24
В інтернеті з'явилася інтерактивна онлайн-карта, яка дозволить розібратися в географії і персонажах Гри престолів

Хоча Гра престолів вже встигла переступити поріг 6 сезону, у глядачів (а тим більше у новачків) ще можуть виникати питання, пов'язані з вигаданим світом серіалу. Де знаходиться Королівська гавань? Який шлях пройшла Арья Старк, тиняючись по світу протягом 6 сезонів? Отримати відповіді на ці та інші питання можна за допомогою інтерактивної карти Quartermaester.

Відео дня

На карту нанесені міста і замки, річки і гори, назви яких згадувалися в серіалі. Користувачі можуть ознайомитися не тільки з місцем розташування того чи іншого населеного пункту. Клікнувши на нього, можна перейти на відповідний розділ в енциклопедії Ігри престолів і ознайомитися з його історією і дізнатися про роль, яку він зіграв у сазі.

Крім того, карта дозволяє відстежити маршрути, за якими пересувалися основні персонажі шоу по сюжету. На сторінках енциклопедії можна ознайомитися з їх біографіями.

Карта може послужити непоганим керівництвом для новачків, ще не знайомих з Грою престолів. Досвідчений глядач може освіжити пам'ять про події серіалу, які стерлися з пам'яті в очікуванні нового сезону.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X