Стало відомо, коли Magic Leap випустить свої перші окуляри доповненої реальності

13 березня 2018, 18:29

Загадковий стартап, вартість якого оцінюють у $6 млрд, отримав ще кілька сотень мільйонів доларів інвестицій і пообіцяв вивести на ринок свій довгоочікуваний AR-ґаджет ще цього року.

Стартап Magic Leap минулого тижня залучив $461 млн від інвестиційної групи з Саудівської Аравії. Компанія зі штатом 1,4 тис. працівників уже кілька років працює над гарнітурою доповненої реальності (AR). Вона пообіцяла випустити на ринок свій перший AR-пристрій до кінця 2018 року. За даними Bloomberg, його вартість коливатиметься в межах $1,5-2 тис.

Відео дня

Вартість стартапу, до складу інвесторів якого увійшли свого часу Google, Alibaba і Morgan Stanley, оцінюється у $6 млрд. Це при тому, що з часу свого заснування в 2011 році Magic Leap ще не вивів на ринок жодного пристрою.

Стартап з головним офісом у Флориді (США) кілька років тому розпочав роботу над "новим видом інтерактивної взаємодії між людьми та комп'ютером". За даними компанії, її пристрій доповненої реальності зможе накладати віртуальні 3D-зображення на реальний світ. Це, впевнені у Magic Leap, дозволить отримати новий досвід взаємодії фізичного світу з цифровим вмістом. Наприклад, в індустрії торгівлі, розваг, а також у комунікаціях і продуктивності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X