Співзасновник Apple пояснив високу вартість iPhone

20 липня 2017, 16:44
Стів Возняк, який стояв біля витоків корпорації Apple, вважає, що висока ціна iPhone виправдана високою якістю смартфона

Про це співзасновник Apple Computer заявив в ході технологічної конференції, що пройшла в китайській провінції Гуандун, пише South China Morning Post.

"Продукти Apple надійні і безпечні. Ціни у Apple дуже високі, але це безпечна угода для багатьох людей. А, якщо ви любите Apple, ви готові платити за продукцію компанії", - заявив Стів Возняк, який покинув Apple в 1987 році.

Відео дня

На конференції було відзначено, що доходи Apple в Китаї впали на 14 відсотків у річному вирахуванні. На думку Возняка, це сталося через те, що "китайські виробники смартфонів пропонують складні функції за розумними цінами".

"У житті я не вірю в кількість настільки ж, як в якість. Таким чином, ви можете не мати величезну частку на ринку, але ви повинні мати кращий продукт", - пояснив Стів Возняк.

Знаменитий інженер зазначив, що китайські компанії попереду з точки зору доступності пристроїв, але Apple виявляється попереду, коли мова заходить про інновації та впровадженні нових технологій.

"Ось що мене захоплює в китайських телефонах: це дійсно хороші, розумні рішення того, як знизити витрати, але зберегти достатню функціональність. Це продукти, які є хорошими, добре продуманим, на які приємно дивитися", - зазначив Возняк.

Також Возняк визнав, що компанія Apple відстає від китайських конкурентів в певних функціях, такі, як передача грошей в додатках і в соціальних мережах, таких, як WeChat.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X