Sony виводить на ринок смарт-годинник з електронного паперу

17 листопада 2015, 12:38
Поки виробники портативних девайсів освоюють ринок розумних годинників, Sony придивляється до іншого ймовірного тренду. Один з підрозділів японської компанії створив годинник з ремінцем і циферблатом з електронного паперу. На цьому тижні гаджет, що отримав назву FES Watch, вийде на домашній ринок

Годинник, в якому застосована та ж технологія, що й в електронних книгах, здатен працювати від батарейки 60 днів. Власник зможе змінювати дизайн як циферблата, так і ремінця. Годинник також може реагувати на рух, змінюючи зовнішній вигляд.

Відео дня

Fashion Entertainments via First Flight

Fashion Entertainments via First Flight Фото:

На запуск годинника збирали за допомогою краудсорсинговых платформ. Рік тому збір коштів розпочався на сайті Makuake. Пізніше годинник опинився на порталі краудфандингу First Flight, який належить самій Sony. Розробкою девайса займався підрозділ компанії, що спеціалізується на створенні перспективних продуктів, які не вписуються в лінійку традиційних продуктів японського виробника електроніки. Творці годиннника об'єдналися під новим брендом Fashion Entertainments.

Fashion Entertainments via First Flight

Fashion Entertainments via First Flight Фото:

У суботу, 21 листопада, FES Watch надійде у продаж в бутіку MoMA Design Store в Токіо. З 1 грудня годинник з'явиться на прилавках магазину Isetan, який раніше в цьому році був обраний Apple для запуску Apple Watch в Японії. Вартість девайса, який має більше спільного з традиційними, ніж з смарт-годинниками, складе 29700 йен ($240). Тобто, вона буде приблизно на $100 менше, ніж у вищезгаданих Apple Watch в Японії. З часом FES Watch з'явиться і в інших магазинах країни, але чи вийде він на іноземні ринки, поки не повідомляється.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X