Майже колонка. Sony запатентувала смартфон з унікальним дизайном

20 травня 2020, 09:40

Компанія Sony запатентувала новий смартфон лінійки Xperia, який може отримати конструкцію, яка раніше ніколи не використовувалася жодним іншим виробником.

Новий пристрій отримає не тільки висувну камеру, але і висувні динаміки зверху і знизу, запевняють джерела в Нідерландах.

Виробники смартфонів використовували багато способів, щоб досягти максимального співвідношення екрану до передньої панелі. Одним з найбільш популярних була система спливаючих селфі-камер з механізмом підйому, в якому розміщувався датчик зображення. А новий пристрій Sony Xperia може використовувати цю технологію не тільки з камерою, але і з динаміком.

Відео дня

Висувний верхній модуль нового смартфона Sony Xperia містить не лише камеру, а і другий гучномовець, тобто мова йде про гучний музичний смартфон зі стереозвуком. Поруч з правим кутом знаходиться одинарна камера для селфі.

Ймовірно, пристрій Sony Xperia матиме подвійну акустичну систему. Ці колонки також піднімаються і опускаються в залежності від виконуваного завдання. Нижня і верхня частина піднімаються під час розмови, але для селфі підніметься тільки верхня. Іншими словами, ці два механізми повністю незалежні і активуються автоматично.

На жаль, це всього лише патент, і у нас немає ніякого способу дізнатися, чи дійсно Sony розробляє такий смартфон.

Цікаво, що Sony подала заявку на патент ще в 2018 році, проте патент був виданий тільки в кінці квітня цього календарного року і опублікований Світовим відомством інтелектуальної власності. Патентні зображення показують смартфон Sony з незначними рамками на кожному куті і повноекранним корпусом спереду.

Додамо, в середині травня 2020 компанія Sony анонсувала перший в світі датчик зображення з вбудованим штучним інтелектом під назвою IMX500. Датчик включає в себе як обчислювальний процесор, так і пам’ять, що дозволяє йому вирішувати завдання комп’ютерного зору на основі машинного навчання без додаткового обладнання.

В результаті, за словами Sony, камери повинні стати швидше, дешевше і безпечніше.

Нові датчики IMX500 і IMX501 оснащені логічним процесором і пам’яттю, кожен модуль перетворюється на мініатюрний комп’ютер, який працює без вивантаження інформації на окремий чіп. Це також виключає затримку передачі і знижує енергоспоживання.

Тестові зразки IMX500 вже почали поставлятися раннім покупцям за ціною від 10 000 ієн ($ 93). Sony очікує, що перші продукти з використанням датчика зображення з’являться в першому кварталі 2021 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X