Apple презентує свої нові гаджети - онлайн-трансляція

9 вересня 2015, 21:07
Сьогодні, 9 вересня, о 20:00 за київським часом стартувала презентація нових продуктів Apple, яка пройде за незвичним сценарієм

По-перше, як зазначає TJournal, від компанії очікують демонстрації нових гаджетів відразу в трьох категоріях: не тільки айфонів iPhone 6S і iPhone 6S Plus, але й нового покоління Apple TV, а також гігантського iPad Pro.

Відео дняВидання пише, що, по-друге, презентація пройде в незвичайному для Apple місці - музичній арені Білл Грехем Цівік Аудіторіум, що вміщує в себе сім тисяч осіб.

І по-третє, за інформацією джерел авторитетного блогу Daring Fireball, захід 9 вересня стане єдиним у Apple цієї осені. Саме цим і пояснюється кількість запланованих до показу продуктів.

Блог з'ясував, що жовтневий виступ, на якому зазвичай показують нові iPad та комп'ютери Mac, скасують, а про новинки розкажуть у формі прес-релізу.

Як пише TJournal, все це говорить про те, що цієї осені увагу ЗМІ і шанувальників Apple буде зосереджено саме на вересневому виступі представників компанії.

Раніше НВ повідомляло про те, що Apple розробляє безпілотний автомобіль. Про це дізналася The Guardian, у розпорядженні якої виявилася листування інженерів корпорації з найбільшим тестовим полігоном GoMentum, в якій мова йде про тестування самокерованого автомобіля в умовах секретності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X