Навіть Apple Watch. Дослідження показало, що смарт-годинники неправильно рахують калорії

17 травня, 13:08
Смарт-годинник непогано впорався з підрахунком серцевого ритму, але показав низьку точність, рахуючи калорії. (Фото:apple)

Смарт-годинник непогано впорався з підрахунком серцевого ритму, але показав низьку точність, рахуючи калорії. (Фото:apple)

Вчені з Університету Квебеку провели дослідження з метою з’ясувати, наскільки коректні підрахунки активності за допомогою розумних годинників. Результат експерименту не порадує фанатів гаджетів.

У дослідженні брали участь 60 осіб, які повинні були відслідковувати серцеву активність та витрачені калорії за допомогою Apple Watch Series 6, Fitbit Sense та Polar Vantage V. Заміри проводилися під час кардіотренувань різної інтенсивності та вправ із навантаженням.

Відео дня

Як стандарт стандарту вчені взяли високоточні прилади - нагрудний ремінь Polar H10 і спіроергометр MetaMax 3B.

Всі три популярні гаджети показали низьку точність вимірювань витрачених калорій. У Apple Watch 6 похибка коливалася в межах 14,68-24,85% залежно від роду активності, Polar Vantage V виявився ще менш точним з результатом 16,54-25,78%, а Fitbit Sense показував як найменше відхилення від стандарту 13,44%, так і найбільше — 29,66%.

При цьому з вимірюванням частоти серцевих скорочень впоралися всі три смарт-годинники. У Apple Watch 6 результат був найкращим - він показав похибку менше 5%, Polar Vantage V - 2,44-8,80%, а Fitbit Sense - 4,14-10,76%.

Раніше НВ Техно писав про найкращі смарт-годинники бюджетного сегменту.

А також про новинку Huawei Watch GT3, яка сподобається тим, хто не любить продукцію Apple. Тестування показало, що цей гаджет може похвалитися вражаючою технічною складовою при хорошій автономності та ефектному дизайні.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X