Слідом за Samsung. Apple подала патент на складані смартфони

28 грудня 2018, 12:52

Компанія Apple запатентувала технологію згинання дисплея, яка може використовуватися при створенні складаного iPhone.

Ілюстрації, пов'язані з патентом, показують смартфон, який складається в обидві сторони - всередину і назовні, повідомляє Gizmochina.

Для порівняння, гнучкий смартфон Samsung згинається тільки одним способом - всередину. Згідно з даними аналітиків, це відбувається через неможливість створення екрану, який може витримувати подібні рухи. Проте, Apple, схоже, планує зробити саме це.

Відео дня

Патент Apple описує OLED-панель, яка робить екран стійким до множинних вигинів, а також покриття, яке поєднує в собі полімер з пігментним напиленням. Таке покриття стає захисною поверхнею.

За даними джерела, Apple направила заявку в Патентне бюро США ще в березні 2018 року, проте зареєстрований і оприлюднений документ був лише зараз.

Патентна заявка означає, що компанія розглядає можливість створення подібного пристрою, але немає ніякої гарантії, що вона буде виробляти складні айфони. Таким чином, немає інформації про те, коли можуть з'явитися складні айфони або чи будуть вони взагалі коли-небудь зроблені. Крім того, на поточному етапі розвитку технологій зробити системну плату, датчики і батарею гнучкими не представляється можливим.

Додамо, Samsung продемонструвала свій складаний смартфон на конференції розробників восени цього року і вже планує випустити його вже на початку 2019 року. Повноцінний анонс пристрою повинен відбутися на виставці споживчої електроніки (CES) в наступному місяці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X