Слідом за Apple. Новий флагман LG буде підтримувати технологію розпізнавання облич

7 лютого 2019, 14:49

Корейська компанія LG підтверджує, що у G8 ThinQ буде 3D фронтальна камера для розблокування по обличчю.

Гаджет отримає фронтальну 3D ToF камеру, розроблену спільно з німецькою компанією Infineon Technologies, пише The Verge.

3D ToF камера в моделі LG G8 ThinQ вимірює глибину на основі часу, необхідного інфрачервоному випромінюванню для досягнення об'єкта і повернення до датчика камери. А це не тільки збільшує точність обчислень, але і знижує навантаження на процесор, зменшуючи енергоспоживання при зйомці.

Відео дня

LG не говорить багато про те, як новий сенсор буде використовуватися в програмному забезпеченні G8, але обіцяє забезпечити "новий рівень можливостей фронтальної камери в смартфоні".

LG не перша компанія, яка випустила телефон з сенсором ToF, і, ймовірно, ми побачимо ще кілька в цьому році. У Honor View 20 такий сенсор розміщений на задній панелі, а сенсор в Vivo Nex Dual Display Edition можна використовувати як для селфі, так і для звичайних фотографій завдяки незвичайному дизайну телефону з двома екранами. Sony тим часом заявляє, що планує збільшити виробництво власних версій цієї технології.

Додамо, ToF в основних камерах може використовуватися для додатків доповненої реальності, а також допомагати системі автоматичного фокусування.

Компанія LG офіційно представить G8 ThinQ на Mobile World Congress в Барселоні в кінці цього місяця. Крім датчика ToF, за різними чутками, новинка отримає безконтактний інтерфейс управління жестами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X