Слава роботам! Штучний інтелект від Google буде навчати інші ШІ

25 січня 2017, 13:08
Співробітники дослідницької команди Google Brain розробили програму для створення систем на базі машинного навчання

Судячи з усього, в недалекому майбутньому на нас чекає програмне забезпечення на базі штучного інтелекту, здатне самостійно створювати інший ШІ-софт, пише 4pda.

Джефф Дін, глава дослідницької групи Google Brain, розповів, що в майбутньому софт з розробки програмного забезпечення на базі штучного інтелекту зможе повністю замінити частину фахівців в цій області. Він заявив, що автоматизоване машинне навчання є одним з найбільш перспективних напрямів дослідження його команди.

Відео дня

Інший експеримент Google DeepMind передбачає, що дослідження, що зветься "уміння вчитися", може також зменшити проблему нестачі програмного забезпечення на базі машинного навчання для виконання кожної конкретної задачі. Дослідники хочуть, щоб їх софт навчився створювати системи що навчаються для вирішення різних, але пов'язаних між собою проблем.

Тим не менш, такі розробки все ще вимагають екстремальних обчислювальних потужностей, а значить ще зарано думати навіть про часткову заміну фахівців у сфері машинного навчання на штучний інтелект.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X