Сюди дивись. Facebook готує власні окуляри доповненої реальності

26 жовтня 2018, 11:41

Компанія Facebook вперше офіційно підтвердила інформацію про те, що вона зайнята розробкою власних окулярів доповненої реальності.

Представники Facebook уже готують програмні продукти для нового гаджета, пише The Verge.

"То так! Ну, звісно, ми над цим працюємо. Ми будуємо апаратні продукти. Ми продовжимо це, тому що ми хочемо, щоб ці окуляри стали реальністю, і я думаю, що ми хочемо зіграти свою роль в тому, щоб допомогти їм вийти на ринок", - заявив глава підрозділу Facebook по розробці продуктів віртуальної реальності Фіскус Кіркпатрік.

Відео дня

За його словами, компанії поки нічого анонсувати, однак команда інженерів Facebook має "передові розробки", які можуть бути застосовані в майбутньому AR-пристрої.

Facebook успішно виступає на ринку пристроїв для віртуальної реальності, завдяки Oculus, і володіє необхідними ресурсами для створення своїх власних AR-окулярів. У минулому році компанія подала заявку на патент, в якому описаний гаджет з використанням вигнутого дисплея з двовимірним сканером для проекції медіафайлів на лінзи.

Додамо, восени 2018 року стало відомо, що Facebook готує розраховані на багато користувачів AR-додатки. Розробники роблять кілька AR-ігор, які виглядають дурнувато, але при цьому забавні. Це ігри на багато користувачів, поява яких має підвищити популярність фірмового месенджера.

Нагадаємо, на початку жовтня 2018 Facebook випустила розумний дисплей Portal для відеоконференцій. Portal позиціонується, в першу чергу, як пристрій для відеодзвінків: за допомогою нього можна спілкуватися з контактами з Facebook Messenger. Вони можуть бути розташовані в будь-якому місці будинку, що дозволяє користувачеві розмовляти з друзями і сім'єю.

Цікаво, що гаджет отримав досить холодний прийом в технологічному світі. "З огляду на поганий послужний список компанії, важко уявити, як люди шикуються в чергу, щоб додати в свій будинок камеру Facebook, яка рекламує свою здатність відстежувати вас в будь-якому місці кімнати", - зазначають журналісти The Verge.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X