Синхронний перекладач Skype став розуміти російську

11 жовтня 2016, 14:13
У сервісі Skype Translator став доступний переклад на російську для відеодзвінків в режимі реального часу

Компанія Microsoft запустила підтримку російської мови Перекладача Skype (Skype Translator). Таким чином, при спілкуванні в Skype доступний синхронний переклад на російську та з російської мови в режимі реального часу для відео - і аудіовикликів, пише Ferra.

Відео дня

Перекладач, в основі якого лежить система машинного навчання, розпізнає мову і автоматично переводить отриманий текст, а потім синтезує текст на іншій мові. Перед початком розмови, в якій знадобиться переклад, користувач вибирає потрібну мовну пару.

Якщо у мові присутні якісь діалекти та акценти, Перекладач підбирає потрібну нейромережу саме для такого випадку. При навчанні нейромережі фахівці прослуховують знеособлені короткі фрагменти користувальницьких розмов, що вже закінчилися, і перевіряють розпізнавання мови і переклад, виставляючи контрольні оцінки.

За словами журналіста Ferra, який спробував новий фукціонал в офісі Microsoft, переклад з російської на англійську просто відмінний, з англійської на російську — дивний, але дає можливість вловити суть. Крім того, в процесі перекладу фрази "пригладжуються", а стиль мовлення пом'якшується.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X