Сиди, я сам відкриюся. Panasonic представив концепт холодильника, який сам приходить до господаря

4 вересня 2017, 12:42
Концерн Panasonic на виставці IFA 2017 Берліні показав холодильник, який здатний пересуватися, орієнтуючись на голосові команди

Завдяки вбудованому LIDAR і датчику глибини, пристрій має сканувати ваш будинок і здатне самостійно пересуватися, пише Engadget .

Концептуальний холодильник планують підключити до спеціальної бази даних. Після цього гаджет зможе розповісти про знаходяться всередині напоях, а також рекомендувати закуску до них.

Відео дня

Представники Panasonic на презентації холодильника відзначили, що гаджет можна використовувати для літніх людей і людей з проблемами мобільності, позбавляючи їх від непотрібних поїздок на кухню. Компанія також розглядає можливість додавання плити для підігріву в верхню частину холодильника, для переміщення теплих страв з кімнати в кімнату.

Втім, журналісти відзначають, що холодильник може стати популярним у людей, які не хотіли б відриватися від телевізора, щоб сходити на кухню за пивом. Однак, на даний момент Panasonic Movable Fridge є концептуальним пристроєм і невідомо, коли вийде його комерційна версія і чи вийде вона взагалі.

Раніше НВ повідомляло, що розумні холодильники навчилися красти сусідську пошту. Фахівці з кібербезпеки знайшли "діру" в програмному забезпеченні "розумних" холодильників від Samsung. Через неї посередник може організувати атаку і дістати облікові дані користувачів пошти Gmail.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X