Штучний інтелект написав сценарій "ідеального" фільму жахів

29 липня 2016, 13:36
Автори проекту Impossible Things використовували ШІ, щоб написати сценарій фільму жахів, який напевно припаде до душі аудиторії. Тепер вони збирають кошти на зйомки картини

У центрі сюжету Impossible Things знаходиться сім'я, що втратила одну з дочок. У зв'язку з трагедією головні герої переїжджають у відокремлений заміський будинок, в якому з часом починають відбуватися дивні події. Матері сімейства являються привиди жінки і дитини, і незабаром вона починає наслідувати їм, поступово втрачаючи розум.

Відео дня

Сценарій картини ШІ написав не повністю. З його допомогою було проаналізовано значний обсяг даних про уподобання глядачів. Ґрунтуючись на результатах аналізу ШІ надав рекомендації з "ідеальних" сюжетних поворотів. Так, саме завдяки ШІ творці Impossible Things з'ясували, що картина обов'язково сподобається публіці, якщо в ній будуть привиди і сімейні відносини. Скориставшись цими підказками, автори-люди написали повноцінний сценарій.

"Близько 85% фільмів, які знімають в наші дні, не приносять прибутку через те, що зміст картин не відповідає смакам глядача, - говорить засновник компанії Greenlight Essentials, що створила проект, Джек Чжан. – Ми використовували ШІ, щоб згенерувати посил і основні сюжетні повороти".

В даний час автори Impossible Things проводять кампанію зі збору коштів на Kickstarter, щоб запустити картину у виробництво. Для цього їм потрібно $30 тисяч, а поки вони поділилися трейлером, який також допомагав створювати ШІ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X