Що відбувається у Вегасі: 7 головних трендів виставки споживчої електроніки CES 2016

4 січня 2016, 14:19
Традиційно міжнародна виставка споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі задає тон розвитку персональних технологій у новому році

Старт CES 2016 вже не за горами. У найближчі дні Лас-Вегас стане не тільки гральною столицею світу, але й ареною для презентації останніх технологічних новинок. Чого ж очікувати від виставки? Ось 7 основних трендів заходу.

Відео дня

Електромобілі та безпілотні авто

© General Motors

© General Motors Фото:

Автовиробники приділяють CES все більше уваги. В цьому році деякі з них навіть вирішили не чекати автосалону в Детройті, який відкриє двері 11 січня, і представити тут свої новинки. В рамках CES 2016 відбудеться прем'єра Chevrolet Bolt – серійної версії електромобіля з запасом ходу понад 300 км. Тут буде представлений перший концепт молодої автомобільної компанії Faraday Future. Свої презентації також проведуть Audi, Mercedes, BMW, Ford і Volkswagen. Очевидно, їх основною темою стануть системи автономного пересування.

Віртуальна реальність

© Oculus
© Oculus Фото:

На думку аналітика FBR Деніела Айвса, навколо продуктів, пов'язаних з технологіями віртуальної реальності, на CES 2016 підніметься великий шум. Йому вторить і Джеймс МакКуіві з Forrester. У той же час він вважає, що ринок ВР знаходиться на тому етапі, який у 90-х пережили персональні комп'ютери. Всі розуміють, що це значуща технологія, але їй ще потрібен час на те, щоб змінити життя споживачів. Її подальша доля залежить від успіху Oculus Rift, HTC Vive і Sony PlayStation VR, які вийдуть на ринок в цього року.

Крім власне гарнітур ВР, експоненти також приділять увагу контролерам і іншим аксесуарам. Очікується поява камер з оглядом у 360 градусів і технологій доповненої реальності.

Дрони

Richard Unten via Flickr
Richard Unten via Flickr Фото:

У США на володіння дронами були накладені деякі обмеження, але це навряд чи зупинить розвиток даної технології. На виставці виробники цивільних дронов покажуть нові більш компактні і спритні моделі з удосконаленими камерами.

Відеосервіси

Televisione Streaming via Flickr
Televisione Streaming via Flickr Фото:

В рамках CES 2016 пройде конференція голови Netflix Ріда Хейстінгса. Він поділиться планами розвитку компанії, яка вже перетворилася на повноцінного виробника відеоконтенту. Ймовірно, Хейстінгс анонсує прихід Netflix в Індію. Роберт Кінцл, який курирує розвиток YouTube, розповість про те, як сервіс впливає на розважальний сегмент цифрових медіа. Виступи цих важковаговиків говорять про те, що відеосервісам на виставці буде приділено чимало уваги. Ймовірно, що представники цієї галузі будуть говорити про поліпшення якості відео, розширення доступу до контенту і подальший розвиток інтернет-телебачення.

Аксесуари для "розумного" будинку

Scott Lewis via Flickr
Scott Lewis via Flickr Фото:

"Протягом останніх п'яти років я постійно спостерігав прогрес аксесуарів для "розумного" будинку, але цій сфері, як і раніше дечого не вистачає: це все ще набір інновацій, а не одна інновація, яка може привернути увагу публіки", - стверджує Джеймс МакКуіві.

Представники даної галузі спробують усунути цю розрізненість, щоб потенційні покупці дійсно зацікавилися концепцією "розумного" будинку. Очікується, що в рамках виставки будуть оголошені нові альянси.

Персональний транспорт

Кадр из видео пользователя Hoverboard на YouTube

Кадр из видео пользователя Hoverboard на YouTube Фото:

Не тільки автомобілі можуть вважатися персональним транспортом. На CES 2016 будуть представлені всілякі "розумні" скейти, велосипеди та скутери.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Health-гаджети

Fitbit via Facebook
Fitbit via Facebook Фото:

Останнім часом фітнес-трекери, пристрої, що стежать за сном, і інші гаджети для людей, що піклуються про своє здоров'я, стали дуже популярними. Тож на виставці в Лас-Вегасі очікуються прем'єри новинок, які підживлюють цю тенденцію. Причому, не всі вони можуть бути призначені для носіння на зап'ястях.

Показати ще новини
Радіо NV
X