Що почитати? 24 найцікавіших канали про книги і літературу в Telegram - вибір редакції

27 жовтня 2018, 23:49

Telegram поступово стає реальною альтернативою Facebook. Крім можливості для спілкування він пропонує також безліч цікавих каналів на будь-яку тематику. Ми зібрали найцікавіші, на наш погляд, канали, які стануть у нагоді всім, хто любить книги.

Якщо ви ще не стежите за каналами НВ підписуйтесь на наш Telegram, Telegram Радіо НВ, Мнения Нового Времени і Viber!

МиниКниги Тут все дуже просто. Скорочений варіант книги приблизний час прочитання. Повертаємо 10-й клас з хрестоматіями!

Відео дня

MakeRight.СаммариКанал, в якому підводять «саммарі» (з англ. короткий зміст) прочитаних книг, переказуючи її суть. Також тут публікують різні дайджести, добірки книг.

Научкот // PopScienceCatКниги і котик ідеальне поєднання. Автор каналу ділиться своїми думками з приводу прочитаних книг. Бонусом йдуть фотографії котика з цими самими книгами... Адже всі знають, що котики позитивно впливають на аудиторію!

Оля и ее библиотека Канал Ольги Кудіненко, засновниці благодійного фонду Таблеточки. Тут вона ділиться враженнями про прочитані книги, а також кидає посилання на різні інтерв'ю або статті.

Мастриды Канал не зовсім про книги, але від цього не менш цікавий. Інтернет джерело корисної та цікавої інформації, а Мастрідер один з найкрутіших авторів в телеграм-співтоваристві. У цьому каналі він відбирає найцікавіші статті з усієї мережі.

Cultpop Ще один канал Мастрідера цей вже повністю присвячений літературі. Новини, інтерв'ю, статті та огляди форматів тут повно, тому вибирайте, що більше до душі.

Masaaki Komori via unsplash

greenlampbooks Дуже круті огляди на книжки, приправлені часткою іронії по відношенню як до авторів, так і до читачів, тобто нас із вами.

Книжный бункер "Подорожні нотатки мандрівниці по світу літератури" ну хіба можна описати літературний канал краще?

САША И ЛЕВ Підбірка літературних новин з усього світу.

Books Красиві цитати з книг, вірші та історії з життя письменників і поетів.

Сттихотворения На каналі публікуються вірші з усього світу. Причому як російською, так і англійською мовами. Більш того як бонус ще подаються і аналізи творів.

Хемингуэй позвонит Корисний канал для письменників і людей, які навчаються письменницькому ремеслу. Поради, матеріали, інтерв'ю відомих і успішних авторів, навчальні кейси і навіть челленджі тут багато всього цікавого.

Книги жарь Ще один канал для письменників-початківців. Тут зібрані як поради, так і просто корисні і цікаві статті для людей, які хочуть вивчати "іншу сторону" літератури.

rawpixel via unsplash

Читаем деткам / детские книги Автор пише про книжки, які можна і потрібно читати з дітьми. Як залучити дитину до читання, як правильно підібрати книгу для свого чада, а також книги з порадами для батьків все це зібрано в одному каналі.

БиблиодушЩе один канал з дитячими книгами. Автор прям ну дуже активний, нові пости з'являються практично кожен день.

Мартышка І ще трохи дитячих книжок. Хоча тут скоріше не книги, а "польові замітки" Валерія Мартянова дуже цікаво і весело розповідає (а іноді і показує) різні історії, пов'язані з дітьми, батьками та книгами.

Редактор Р. Писати можна не тільки про якість тексту, а й про якість самої книги — її оформлення, шрифти, кольори обкладинки і паперу. Дуже пізнавальний канал про внутрішню кухню друкарства.

Заверни в газетку — Канал, повністю присвячений книжковим обкладинкам і їх створенню. Все просто і концептуально — трохи тексту і багато картинок.

Монологи книготорговки Анна Яковлева продає книги і розповідає про невеликі пригоди або кумедні випадки, пов'язані з роботою.

Eugenio Mazzone via unsplash

Мартышкина грамота — Незвичайні огляди на книги. Автор каналу дістає з них найважливішу інформацію, формулюючи головну думку і приводячи список висновків з прочитаного, не розбавляючи все це водою і довгими роздумами.

The Odstavec | О литературе и около неё — Назва каналу з чеського перекладається як "абзац". Автори роблять переклади статей світових ресурсів про літературу, щоб вони стали доступні російськомовному читачеві.

Книгочервивость — Ще один незвичайний канал як для "книжкового світу" в Телеграмі. Тетяна Наумова пише не рецензії на книги, а описує свої думки і почуття по ходу їх прочитання.

Женщина пишет Марія Бурова пише книги для дівчат. Вона розповідає про книги, "написаних жінками і про жінок", дає невеликі поради по саморозвитку і бере участь у флешмобах.

Фантастика Якщо ви любитель фантастики і фентезі гріх проходити повз цей канал. Тут ви обов'язково знайдете щось для себе.

Чехов Пишет "На пошті щось наплутали. Тепер ви випадковий адресат особистих повідомлень А. П. Чехова за 1876-1904 рр. ". Прекрасний проект з листами Чехова друзям, дружині і батькам. Досить цікаво, особливо, якщо щільно засісти і гортати, гортати, гортати...

Також ви можете подивитися інші наші добірки:

Якщо вам цікава якась тема - обов'язково напишіть про це в коментарях!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X