Робітників закрили на заводах. Що буде з виробництвом iPhone через новий спалах COVID-19 у Китаї

31 жовтня, 09:58
Спалах COVID-19 у Китаї (Фото:wionews.com)

Спалах COVID-19 у Китаї (Фото:wionews.com)

Найбільший виробник iPhone у Китаї може скоротити випуск смартфонів на 30% через спалах коронавірусу. Головний завод, на якому працює близько 200 тисяч осіб, закрили на карантин.

За даними Reuters, співробітники почали залишати найбільший завод Foxconn у Чженчжоу після того, як там оголосили карантин і перейшли на "замкнений цикл" роботи.

Тайванський виробник Foxconn є найбільшим підрядником iPhone для Apple, відповідаючи за близько 70% світових поставок iPhone.

Відео дня

Зараз компанія намагається налагодити виробництво, оскільки передноворічний святковий сезон традиційно пов'язаний із високим попитом на ринку електроніки.

Відомо, що 19 жовтня керівництво Foxconn закрило їдальні на своєму заводі в Чженчжоу, наказавши співробітникам харчуватися у кімнатах у гуртожитках.

Раніше навесні 2022-го компанія також запровадила закритий цикл роботи на своєму заводі у місті Шеньчжень.

У Foxconn поки що не розкривають кількість підтверджених випадків COVID-19. У період з 19 жовтня китайська влада заявила про 264 випадки передачі коронавірусу в місті Чженчжоу з населенням понад 10,3 млн осіб.

Видання Financial Times процитувало нібито 22-річного співробітника Foxconn у Чженчжоу, який заявив, що у гуртожитках, де жив він та його колеги, панував "повний хаос".

"Ми перестрибнули пластиковий паркан та металевий паркан, щоб вибратися з кампусу", - розповіло анонімне джерело.

Показати ще новини
Радіо НВ
X