Сервіс Evernote тепер зможе читати нотатки користувачів

15 грудня 2016, 09:27
Компанія Evernote оновила угоду про конфіденційність. Тепер співробітники компанії в разі необхідності зможуть читати ваші нотатки

Нова угода набуде чинності 23 січня, але вже зараз викликало обурення користувачів, пише Lifehacker.

Справа в тому, що Evernote запускає технологію машинного навчання для свого сервісу нотаток. За словами творців програми, в цьому випадку "огляд нотаток людиною є просто неминучим". Машина буде аналізувати нотатки, а потім надасть ряд функцій, включаючи покращений пошук і складання списків.

Відео дня

Для того, щоб переконатися в тому, що їх технологія працює, як передбачається, співробітники повинні будуть дивитися на зміст деяких нотаток. Це зовсім не означає, що всі співробітники Evernote будуть мати доступ до цих даних, але, тим не менш, замітки можуть бути переглянуті.

Від цієї функції можна відмовитися, але є й інші пункти, згідно з якими сторонні люди зможуть подивитися ваші записи. Співробітники Evernote можуть подивитися на зміст ваших заміток, якщо вони вважають, що ви порушуєте умови надання послуг, для усунення неполадок і підтримки сервісу, а також, якщо вони вважатимуть це необхідним для захисту прав, власності або особистої безпеки Evernote і його користувачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X