Серцева слабкість. Американські медики виявили, що сучасні кардіостимулятори уразливі для хакерів

1 вересня 2017, 21:05
Лікарі порекомендували сотням тисяч пацієнтів з кардіостимуляторами звернутися до лікарів, щоб захистити ПО апаратів від хакерів

Проблема стосується в першу чергу кардіостимуляторів, які поширені в США і Канаді, пише Science Alert .

Виробник кардіостимуляторів Abbott Laboratories випустив заяву про небезпеку своїх апаратів після виявлення критичних недоліків в пристроях. Близько 465 тисяч американців просять відвідати свого лікаря, щоб отримати важливе оновлення програмного забезпечення.

Відео дня

Уразливості виявлені в пристроях під назвами Accent, Anthem, Assurity і Allure. На думку виробника, небезпечним може бути будь-який кардіостимулятор, який встановлений до 28 серпня 2017 року.

"Якщо атака завершиться успішно, то зловмисник може отримати доступ до команд кардіостимулятора через радіочастотний передавач. Це може привести до виснаження заряду батареї, а також до установки некоректного серцевого ритму", - підкреслили представники Управління по контролю за продуктами і ліками США (FDA). Однак поки що FDA не відомо про жоден випадок несанкціонованого проникнення в програмне забезпечення кардіостимулятора.

"Оскільки медичні прилади стають все більш взаємопов'язаними через Інтернет, мережі лікарняних установ, інші медичні пристрої, а також через смартфони, існує підвищений ризик вразливостей в безпеці, деякі з яких можуть вплинути на роботу пристроїв", - додали в FDA.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X