Сенат США відмовився від BlackBerry на користь смартфонів Apple і Samsung

2 липня 2016, 18:10
В майбутньому сенатори США не матимуть можливості отримати робочий телефон BlackBerry. Натомість їм будуть запропоновані смартфони Samsung Galaxy S6 і iPhone SE на 16 Гб

Відмова від продукції BlackBerry не буде занадто швидкою. Наразі сенатори ще можуть отримати один із приблизно 600 апаратів, що залишилися в розпорядженні офісу парламентського пристава конгресу. Коли цей запас буде вичерпано, епоха BlackBerry в американському сенаті закінчиться.

Відео дня

Як зазначає оглядач Engadget Ендрю Тарантола, для BlackBerry, колись провідного гравця мобільного ринку, це поворотний момент в історії. "iOS і Android змогли за лічені роки наздогнати BlackBerry OS, що призвело до стрімкого падіння компанії і балансування на межі банкрутства", - пише він.

Раніше президент США Барак Обама, виступаючи на шоу Пізньої ночі з Джиммі Феллоном, зізнався, що в нинішньому році відмовився від телефону BlackBerry. Тепер Обама користується новим смартфоном (ймовірно, Samsung Galaxy S4), хоча можливості апарату настільки обмежені, що президент порівнює його з іграшкою.

Показати ще новини
Радіо NV
X