Компанія Raytheon представила ноутбук із захистом від занурення у воду

7 серпня 2018, 13:58

На виставці в Китаї компанія Raytheon показала ноутбук із захистом від води за стандартом IP68.

Це означає, що гаджет Raytheon UNCIA продовжить працювати, навіть якщо його занурити в рідину цілком, пише GizChina.

Таким чином, Raytheon UNCIA є першим в світі ігровим ноутбуком, який також є водонепроникним і пилозахисним. Стандарт IP68 - це найвищий рівень захисту від пилу і води серед цивільних пристроїв. Як запевняють творці Raytheon UNCIA, новинку можна занурювати в воду протягом тривалого часу під певним тиском.

Відео дня

Під час презентації представники Raytheon завантажили гаджет в прозорий резервуар для води. Raytheon UNCIA продовжував працювати належним чином. Цікаво, що на додаток до IP68, цей ноутбук є найлегшим варіантом серед 13-дюймових моделей, оскільки важить всього 1,1 кг.

Щоб забезпечити справжню водонепроникність, на пристрій не встановили вентилятори. Але завдяки дизайну процесора і споживаній потужності всього 15 Вт ноутбук, як і раніше, стабільний. Журналісти зазначають, що "періодичне охолодження новинки в воді може забезпечити високу продуктивність протягом тривалого часу".

В основі ноутбука лежить процесор Intel Core i7-8550U восьмого покоління. Кришка ноутбука може відкидатися на 360 градусів. На жаль, інформація про старт виробництва ноутбука і його вартість поки недоступна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X