Samsung планує випустити смартфон зі складним екраном в 2018 році

13 вересня 2017, 17:42
Представник Samsung Electronics Дон-Джин Ко оголосив, що компанія планує в 2018 році випустити смартфон лінійки Galaxy Note зі складним екраном

Відомий інсайдер Еван Бласс зазначає, що смартфон вже знаходиться "у стадії розробки", пише Engadget.

У той же час, за словами Дон-Джин Ко, інженери компанії все ще працюють над деякими проблемами, пов'язаними з новим типом смартфона.

Відео дня

"Я можу сказати, що наша поточна мета - в наступному році. Коли ми зможемо повністю вирішити деякі проблеми, ми запустимо продукт", - заявив Дон-Джин Ко на прес-конференції у вівторок, 12 вересня.

На тій же прес-конференції компанія оголосила про свої плани з розробки динамічного інтелекту з підтримкою голосу. У Amazon і Google вже є аналогічні продукти на ринку, і, хоча це не підтверджено, швидше за все, новий функціонал Samsung буде використовувати голосовий помічник Bixby.

На початку 2017 року НВ повідомляло, що компанія Samsung Electronics з великою ймовірністю випустить складаний смартфон в третьому кварталі 2017 року. Пристрій отримає гнучкий дисплей з можливістю складатися. У складеному стані дисплей буде перебувати на зовнішній поверхні і пристрій зможе працювати як смартфон, а в розкладеному стані - використовуватися як 7-дюймовий планшет.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X