Samsung планує розмістити селфі-камеру під екраном смартфона

19 січня 2018, 18:58

Компанія Samsung запатентувала вбудовані в екран камеру і сканер відбитків пальців

Замість вирізу, як на iPhone X, Samsung планує використовувати для фронтальної камери невеликі отвори в екрані, пише Phonearena.

Представники Samsung подали до Світової організації інтелектуальної власності заявку на екран з вбудованим дактилоскопічним датчиком і камерою. Ці датчики, за поданням інженерів компанії, повинні ховатися під лицьовою поверхнею екрана.

Відео дня

По зображеннях з патентної заявки видно, що селфі-камера буде розташована в традиційному місці - нагорі лицьовій панелі. Проте, в теорії розробка Samsung дозволить розмістити фронтальну камеру по самому центру телефону.

Журналісти додають, що реалізація розміщення камери і сканера відбитка в патенті Samsung технічно може бути складніше, ніж здається, адже інженерам доведеться пожертвувати частиною пікселів на екрані.

Тому, в тому ж патенті описується і альтернативний варіант смартфона - з невеликим вирізом для камери і датчиків, приблизно як в Essential Phone.

Раніше НВ повідомляло, що китайська компанія Vivo привезла на виставку CES 2018 перший в світі гаджет з датчиком Clear ID від Synaptics, який вбудований в екран. Цей смартфон, який, судячи з усього, отримає назву Vivo V20, вже готовий до масового виробництва.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X